O firmie

Drukarnia Internetowa GreenDruk.pl oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi poligraficzne w zakresie druku offsetowego, cyfrowego i wielkoformatowego. Począwszy od przygotowania indywidualnego projektu graficznego w dziale DTP, poprzez porady technologiczne ułatwiające Klientom wybór optymalnych parametrów druku, a skończywszy na obróbce introligatorskiej i dostawie pod wskazany adres. Obok nowoczesnych technologii stosowanych w całym cyklu produkcyjnym wieloletnie doświadczenie całego zespołu staje się jednym z głównych atutów naszej drukarni.

 

Drukowanie online

Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów powstała platforma zamówień internetowych www.GreenDruk.pl. Dzięki szybkim kalkulacjom online Klienci bez wychodzenia z domu mogą zamawiać towar w drukarni. Osoby zamawiające nie muszą posiadać fachowej wiedzy technicznej, gdyż system zamówień internetowych cechuje się przejrzystością i prostotą obsługi. Drukarnia wszystkich swoich Klientów traktuje indywidualnie i w razie potrzeby na wszelkie pytania udziela wyczerpujących odpowiedzi.

 

 

Nowoczesne technologie

Chcąc osiągnąć najwyższą jakość świadczonych przez nas usług konieczne jest korzystanie z nowoczesnych technologii. W ramach druku stawiamy przede wszystkim na nowoczesne maszyny firmy Heidelberg, Roland oraz Konica Minolta. Nasza firma nie zapomina również o kapitale ludzkim i podnosi kwalifikacje wszystkich swoich pracowników, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowościami i trendami na polskim rynku poligraficznym. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

 

 

Najwyższa jakość

Do naszych atutów należy zaliczyć przede wszystkim: bardzo wysoką jakość, ekspresową realizację produktów wiodących, konkurencyjne ceny i rozbudowany system rabatowy dla stałych Klientów. Nasza drukarnia świadczy również bezpłatne wsparcie technologiczne z audytem poligraficznym na życzenie Klientów.

 

 

Dbamy o środowisko

Firma GreenDruk.pl prowadząc swoją działalność gospodarczą w sprawach dotyczących ochrony środowiska działa zgodnie z przepisami zawartymi w Ustawie z dnia 27 kwietnia 2001 roku "Prawo ochrony środowiska" z późniejszymi zmianami Dz. U. 2008 nr 25 poz. 150 tekst ujednolicony, oraz zgodnie z Ustawą o odpadach z 27 kwietnia 2001 roku, tekst ujednolicony z dnia 1 września 2011 roku.