Abonament graficzny

 

Czym jest abonament graficzny dla firm?

Oferta abonamentowa została wprowadzona dla wygody naszych Klientów. Jest to znakomite rozwiązanie dla firm, które nie zatrudniają własnych grafików, a posiadają spore zapotrzebowanie na usługi graficzne. Nasze doświadczenie umożliwia nam kreowanie szeroko rozumianych zabiegów marketingowych jak i wielo etapowych kampanii reklamowych. W ramach abonamentu mają Państwo do dyspozycji nasz dział graficzny w celu realizacji konkretnych projektów wynikających treści zawartej umowy. Klienci którzy zdecydują się na abonament graficzny, mają gwarancję obsługi w pierwszej kolejności.

 


Jakie są korzyści zamówienia abonamentu graficznego?

  • Oszczędność - brak jednostkowych opłat za pracę. Projekty graficzne przygotowywane są bez ograniczeń ilościowych w ramach ustalonego wymiaru czasu pracy grafika.
  • Stałe doradztwo z zakresu reklamy, zabiegów marketingowych jak i nowych trendów.
  • Wysokie rabaty dla naszych kontrahentów na materiały poligraficzne oferowane w systemie zamówień drukarni internetowej.
  • Stały kontakt z opiekunem jak i gwarancjia szybkiej obsługi zawsze w pierwszej kolejności.
  • Spójność wszystkich projektów z identyfikacją wizualną obsługiwanej firmy.

 

 

Kompleksowa obsługa

 

Firmy zainteresowane poznaniem dokładnych szczegółów na temat współpracy w zakresie obsługi graficznej zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Działem Obsługi Klienta lub złożenie zapytania poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce kontakt.